Event
Shake Your Cocktail Mocktail
Kom og lær dit cocktail crush bedre at kende - lær hvordan du sætter magien i din cocktail eller mocktail sammen med Gedulgt!
Gedulgt, Aarhus C
Thursday 26 March 2026
18:00 - 21:00
DKK 175.00
Danish
Shake din egen cocktail og mocktail sammen med en af Aarhus’ bedste cocktailbar. Gedulgt er gemt væk i en baggård og her finder du cocktails anerkendt af bl.a. 50 Best Discoveries og New York Times.
Du vil kunne forvente:
- Tre cocktails/mocktails, hvorfra en af dem er en velkomstmocktail.
- Du kan vælge frit imellem 6 cocktails og 3 mocktails.
- Event varighed omkring 3 timer.
Praktisk information
Har du allergener, eller er der noget du ikke kan indtage, bedes du kontakte os vha. nedenstående kontaktoplysninger, ellers vil der ikke blive taget forbehold for dette under arrangementet.
Du bedes fremvise din billet i IDA appen eller på mail når du ankommer til arrangementet.
Ved spørgsmål mv. kontakt arrangementsansvarlig Cecilia Fisher på Cecicvitf@gmail.com.
Er du forhindret i at deltage i arrangementet, bedes du melde afbud før afmeldingsfristen. I tilfælde af udeblivelse uden afbud opkræves et “no show fee” svarende til 395 kr. for dette arrangement. Afbud kan meldes på Log ind | IDA.
Vær desuden opmærksom på vilkår for ventelisten: Såfremt der opstår en ledig plads på arrangementet, tilfalder denne plads næste deltager på ventelisten. Dette vil ske automatisk, så længe tilmeldingsfristen er åben.
Afmelding- og tilmeldingsfrist er d. 18/03/26 kl. 23.55.
Prices
Student member | 175 kr. |
Practical Information
Where
Fredensgade 41
8000 Aarhus C
When
18:00 - 21:00
Registration deadline
Latest cancellation
Event language
Total seats
Available seats
Organizer
Co-organizer
Kurser for studerende